Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения,
поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.
Дякуємо за відгук! Користуйтеся із задоволенням! 😊
Андрій С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Отримав, дякую!
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Користуйтеся із задоволенням! 😊
Віктор Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все відміно, рекомендую, швидка доставка, дякую
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Користуйтеся із задоволенням! 😊
Валентин М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Користуйтеся із задоволенням! 😊
Юлія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Користуйтеся із задоволенням! 😊
Любовь Н.
Отлично
Хороший якісний товар, швидко відправили, гарно, якісно упаковано- рекомендую.
Шмідт В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Користуйтеся із задоволенням! 😊
Андрій Є.
Отлично
Компактно, зручно. Те, що треба.
Маріанна Ю.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Користуйтеся із задоволенням! 😊
Юлія М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре, окрім того, що чарки в наборі приїхали без чохла, який повинен таки бути, судячи із фото.
Комментарий продавца
Вітаємо, дякуємо за ваш відгук. Стосовно чарок ті що на фото в чохлику там чарки по 35 мл. як пробочки, і ми за них отримували багато звернень від покупців що вони малі трохи. То ми вирішили вже пожити доладні козацькі чарки по 70 мл. нажаль чохликів для таких розмірів не знайшли. Якщо судити зі сторони, то ми хотіли кращого. А фото змінювати нажаль поки не можемо бо це додатково оренда студії, фотографа і т.д. заради 2-3 фото. Тому вибачайте за незручності.
Отзывы о компании ProTovar
Дякуємо за відгук! Користуйтеся із задоволенням! 😊
Отримав, дякую!
Дякуємо за відгук! Користуйтеся із задоволенням! 😊
Все відміно, рекомендую, швидка доставка, дякую
Дякуємо за відгук! Користуйтеся із задоволенням! 😊
Дякуємо за відгук! Користуйтеся із задоволенням! 😊
Дякуємо за відгук! Користуйтеся із задоволенням! 😊
Хороший якісний товар, швидко відправили, гарно, якісно упаковано- рекомендую.
Дякуємо за відгук! Користуйтеся із задоволенням! 😊
Компактно, зручно. Те, що треба.
Дякуємо за відгук! Користуйтеся із задоволенням! 😊
Все добре, окрім того, що чарки в наборі приїхали без чохла, який повинен таки бути, судячи із фото.
Вітаємо, дякуємо за ваш відгук. Стосовно чарок ті що на фото в чохлику там чарки по 35 мл. як пробочки, і ми за них отримували багато звернень від покупців що вони малі трохи. То ми вирішили вже пожити доладні козацькі чарки по 70 мл. нажаль чохликів для таких розмірів не знайшли. Якщо судити зі сторони, то ми хотіли кращого. А фото змінювати нажаль поки не можемо бо це додатково оренда студії, фотографа і т.д. заради 2-3 фото. Тому вибачайте за незручності.